Результати четвертого туру Хмельницької заочної олімпіади з програмування

Зведена таблиця результатів

Код Учасник t4z1 t4z2 t4z3 sum Залік Клас Школа
1 USER_1908 Корабльова Ангеліна Анатолівна 40 27 30 97 так 8 Заміхівська ЗОШ
2 USER_1351 Макаревич Андрій Олегович 40 18 30 88 так 11 ЗОШ №10
3 USER_0539 Лук'янов Ігорь Олегович 4 30 30 64 так 11 НВК "Антей"
4 USER_1943 Абушаєв Віктор Вікторович 12 18 30 60 так 8 ЗОШ №10
5 USER_1905 Руснак Ігор Олександрович 0 30 30 60 так 11 Кам'янець-Подільский ліцей
6 USER_2123 Ярема Богдан Ростиславович 0 30 30 60 так 8 НВК "Антей"
7 USER_1882 Березін Дмитро Андрійович 4 18 30 52 так 9 НВК "Антей"
8 USER_0595 Шевчук Олександр Олегович 0 30 21 51 так 8 Старокостянтинівська гімназія
9 USER_2109 Савчук Владислав Сергійович 0 18 30 48 так 8 НВК "Антей"
10 USER_0045 Франчук Роман Павлович 0 15 30 45 так 9 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
11 USER_1929 Франчук Руслан Павлович 0 18 27 45 так 8 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 USER_1993 Ліщук Ігор Володимирович 0 18 21 39 так 11 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7
13 USER_0528 Сорока Дмитро Сергійович 0 15 21 36 так 8 Старокостянтинівська гімназія
14 USER_1883 Шумейко Максим Володимирович 0 15 18 33 так 6 Старокостянтинівська гімназія
15 USER_1872 Кондаков Олександр Володимирович 0 30 0 30 так 9 Хмельницький колегiум
16 USER_1983 Савіцький Денис Васильович 0 C 30 30 так 11 Ярмолинецький технологічний ліцей
17 USER_2085 Гаврилюк Вадим Ярославович 0 0 18 18 так 11 Стракостянтинівська гімназія
18 USER_2144 Задніпровський Вадим 0 15 3 18 так м.Хмельницький
19 USER_2012 Єфімов Євген Леонідович 0 12 0 12 так 11 НВО №2 м. Шепетівка
20 USER_2050 Петрук Дмитро Костянтинович 0 12 0 12 так 9 Ліцей №17
21 USER_2040 Фещін Олександр Анатолійович 0 12 0 12 так 11 НВО №2 м. Шепетівка
22 USER_0667 Старушок Назар Юрійович C 6 0 6 так 11 Вишнівчицька ЗОШ
23 USER_1901 Барбанюк Андрій Володимирович 0 0 0 0 так 11 Теофіпольський НВК 
24 USER_2010 Вдовичинський Дмитро 0 0 0 0 так 10 Кам'янець-Подільский ліцей
25 USER_1919 Левчук Віталій 0 0 0 0 так Ярмолинецький Технологічний Ліцей
26 USER_1920 Прадчук Вячеслав Валерійович 0 0 0 0 так 9 Ліцей №17
27 USER_1903 Сметанка Юрій  0 0 0 0 так 7 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3
28 USER_0049 Гусар Роман Володимирович 0 0 0 0 так 11 Малиницький НВК
29 USER_0071 Лоран Сергій 0 0 0 0 так ЗОШ №2
30 USER_1408 Малогловець Андрій Сергійович 0 0 0 0 так 11 НВК №3
31 USER_1409 Паренюк Діма 0 0 0 0 так
32 USER_1902 Лавриненко Марк 0 0 0 0 так ЛІТ
33 USER_1914 Висоцький Артур Олегович 0 0 0 0 так
34 USER_1917 Злотаренчук Дмитро 0 0 0 0 так 11 Красилівська ЗОШ №3
35 USER_1945 Сусла Богдан Олексійович 0 0 0 0 так 11 Хмельницький обласний спеціалізований ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
36 USER_1982 Гарнюк Костянтин Анатолійович 0 0 0 0 так 11 Ізяславський НВК №2
37 USER_1986 Сторожук Ірина Петрівна 0 0 0 0 так 10 Полонська гімназія
38 USER_1992 Незгода Максим Андрійович 0 0 0 0 так 11 Гімназія№2
39 USER_2002 Рудик Вадим Леонідович 0 0 0 0 так 11 Гімназія№2
40 USER_2003 Вальчук Дмитро Олександрович 0 0 0 0 так 11 Гімназія№2
41 USER_2005 Лук'янюк Микола Миколайович 0 0 0 0 так 11 Гімназія№2
42 USER_2007 Майко Ольга 0 0 0 0 так 0ovoselitsa
43 USER_2068 Левицький Іван Вікторович 0 0 0 0 так 11 Хмельницький обласний спеціалізований ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
44 USER_2100 Касьянов Андрій 0 0 0 0 так Деражнянський НВК №2
45 USER_0195 Казаков Віктор Михайлович 0 0 0 0 так 11 Стракостянтинівська гімназія
46 USER_1114 Ніколайчук Михайло Олександрович 0 0 0 0 так 9 НВК №3
47 USER_1249 Мулик Анастасія Андріївна 0 0 0 0 так 9 Кам'янець-Подільська ЗОШ № 5
48 USER_1426 Мистецький Ігор 0 0 0 0 так Хмельницький колегіум ім.В.Козубняка
49 USER_1898 Левчук Богдан Олександрович 0 0 0 0 так 11 Ізяславський НВК №2
50 USER_1904 Антіпова Світлана Василівна 0 0 0 0 так 11 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
51 USER_1915 Акрибай Богдан Олегович 0 0 0 0 так
52 USER_1922 Замурняк Костянтин Григорович 0 0 0 0 так
53 USER_1935 Галак  Олександр Васильович 0 0 0 0 так 11 Чемеровецький НВК "МНВК-ліцей економіки і права
54 USER_1939 Москальчук Віталія 0 0 0 0 так
55 USER_1947 Дедеркал Юрій Павлович 0 0 0 0 так 11 Шатавський НВК
56 USER_1957 Фурман Михайло Володимирович 0 0 0 0 так 10 Красилівська ЗОШ I-III ступенів №3
57 USER_1963 Кушнір Олексій 0 0 0 0 так 8 Кам'янець-Подільська ЗОШ № 5
58 USER_1969 Миктюк Владислав Євгенович 0 0 0 0 так 8 Кам'янець-Подільська ЗОШ№5
59 USER_1975 Зелінський Дмитро Русланович 0 0 0 0 так 9 Кам'янець-Подільська ЗОШ№5
60 USER_1978 Атланов Євгеній Костянтинович 0 0 0 0 так 11 гімназія№2
61 USER_1979 Юрчак Світлана 0 0 0 0 так 8 Кам'янець-Подільська ЗОШ№5
62 USER_1994 Шермер Яна 0 0 0 0 так Полонська гімназія
63 USER_2000 Калько Андрій Олексійович 0 0 0 0 так 10 Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
64 USER_2026 Олов Юрій 0 0 0 0 так ФТЛ при ХНТУ и ДНУ
65 USER_2030 Оніщук Андрій Андрійович 0 0 0 0 так 10 Кам'янець-Подільска ЗОШ I-III ст. №5 
66 USER_2084 Кицун Андрій Вікторович 0 0 0 0 так 11 Хмельницький обласний спеціалізований ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
67 USER_2091 Матвєєв Павло 0 0 0 0 так НВК №7
68 USER_2092 Муравський Віктор Миколайович 0 0 0 0 так 11 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
69 USER_2095 Козелець Віталій Вікторович 0 0 0 0 так 10 Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
70 USER_2098 Понятовський Петро Леонідович 0 0 0 0 так 8 Шепетівський НВК№1
71 USER_2116 Пляченко Богдан  0 0 0 0 так Кам\'янська ЗОШ І-ІІІ  №2
72 USER_2128 Давидюк Олексій Сергійович 0 0 0 0 так 9 Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№1, гімназія"
73 USER_2131 Дяченко Михайло Юрійович 0 0 0 0 так 9 Нетішинський НВК
74 USER_2134 USER_2134 0 0 0 0 так
75 USER_1008 Бруско Мирослав Вікторович 0 0 0 0 так 11 Михнівська ЗОШ
76 USER_1185 Береговський Олександр 0 0 0 0 так
77 USER_1921 Слободянюк Богдан Русланович 0 0 0 0 так 11 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
78 USER_1926 Рафалюк Віталій Петрович 0 0 0 0 так 11 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст
79 USER_1937 Францішків Андрій 0 0 0 0 так Мушкутинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
80 USER_1940 Медвечук Володимир Вікторович 0 0 0 0 так 11 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст
81 USER_1950 Бородавченко Вікторія Олександрівна 0 0 0 0 так
82 USER_1952 Сочинський Роман Іванович 0 0 0 0 так 10 Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
83 USER_1953 Мороз Оксана Іванівна 0 0 0 0 так 11 Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
84 USER_1958 Галицький Анатолій Валерійович 0 0 0 0 так 11 Кам'янець-Подільська СЗОШ № 5
85 USER_1959 Аксані Андрій Русланович 0 0 0 0 так 11 Кам'янець-Подільська СЗОШ № 5
86 USER_1960 Дімітраш Олександра Аркадіївна 0 0 0 0 так 11 Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
87 USER_1961 Гирич Віталій 0 0 0 0 так 9 Ка'янець-Подыльська ЗОШ №5
88 USER_1967 Балійчук Владислав Анатолійович 0 0 0 0 так Славутська СЗШ  І-ІІІст. №9 ІКТ \"У
89 USER_1968 Малик Андрій 0 0 0 0 так ЗОШ №12
90 USER_2055 Кушніренко Роман 40 30 30 100 ні ЛІТ
91 USER_2047 Мостовий Андрій 40 30 30 100 ні ЛІТ
92 USER_2049 Нагін Сергій 40 30 30 100 ні ЛІТ
93 USER_2048 Оришин Сергій 40 30 30 100 ні ЛІТ
94 USER_2054 Рубаненко Роман 40 30 30 100 ні ЛІТ
95 USER_2045 Лукянець Валентин 40 30 27 97 ні ЛІТ
96 USER_2053 Бойков Іван 0 30 30 60 ні ЛІТ

 

 

Зведена таблиця за всі тури

 

Результати тестів по задачі "T4Z1"

 

Результати тестів по задачі "T4Z2"

 

Результати тестів по задачі "T4Z3"

 

Легенда:
T - перевищений ліміт часу
W - помилка вводу-виводу, використання модуля Crt.
R - помилка виконання
N - відсутній розв'язок
P - штраф

Авторські розв"язки

T4Z1

	  { Free Pascal }
VAR N:longint;
    X,Y,R:Array[1..1000] of longint;
    D:Array[1..1000] of integer;
    W:real;
    ok:boolean;
fi,fo:text;
FUNCTION Dist(v,i:integer):real;
begin
     Dist:=(Y[i]-Y[v])*(Y[i]-Y[v]) + (X[i]-X[v])*(X[i]-X[v]);
end;

PROCEDURE DFS(v:integer);
var i:integer;
begin
   D[v]:=1;
   if Y[v]+R[v]>=W
      then ok:=false
      else for i:=1 to N do
               if (D[i]=0) AND (Dist(v,i)<=(R[i]+R[v])*(R[i]+R[v])) then DFS(i);
end;

VAR T,kk,jj,i:integer;

BEGIN
assign(fi,'porkflu.in');reset(fi);
  assign(fo,'porkflu.out');rewrite(fo);

  W:=1000;
  readln(fi,T);
  for kk:=1 to T do
  begin
    for jj:=1 to 1000 do D[jj]:=0;
    ok:=true;
    read(fi,N);
    for i:=1 to N do read(fi,X[i],Y[i],R[i]);
    for i:=1 to N do
      if (D[i]=0) AND (Y[i]-R[i]<=0) then DFS(i);
    if ok then writeln(fo,'YES') else writeln(fo,'NO');
  end;
close(fi);close(fo);
END.

	  
	   

 

T4Z2

 

		{ Free Pascal }

var s:array[0..15007] of integer;
var n,maxr,znak,maxstart,pstart,c,r,i:integer;
fi,fo:text;
begin
assign(fi,'business.in');reset(fi);
  assign(fo,'business.out');rewrite(fo);

  read(fi,N);
  for i:=1 to N do read(fi,s[i]);

  c:=1; znak:=0;pstart:=1;
  i:=1;
  while i<N do
  begin
    if (znak=0) AND (S[i]>S[i+1]) OR (znak=1) AND (S[i]<S[i+1])
      then begin
                inc(c); znak:=1-znak;
                if c>maxr then begin maxr:=c; maxstart:=pstart; end;
                inc(i);
           end
      else begin
                c:=1;
                if znak=0 then inc(i);
                pstart:=i;
                znak:=0;
           end;
  end;
  writeln(fo,maxr);
{  writeln(maxr,' ',maxstart);
  for i:=1 to maxr do write(fo,s[maxstart+i-1],' ');
  writeln(fo);
}
close(fi);close(fo);
end.

		 

 

T4Z3

	{ Free Pascal }
function Zeros(N:longint):longint;
var s:longint;
begin
  s:=0;
  while N>0 do
  begin
    s:=s + N div 5;
    N:=N div 5;
  end;
  Zeros:=s;
end;

var N,A,B,C,Answer,R:longint;
fi,fo:text;
begin
  assign(fi,'factorial.in');reset(fi);
  assign(fo,'factorial.out');rewrite(fo);
  readln(fi,N);
  Answer:=0;
  A:=1; B:=2000000020;
  while A<B do
  begin
    c:=trunc(A/2 + B/2);
    r:=Zeros(c);
    if r=N then begin Answer:=c; break end;
    if r<N then A:=C+1
           else B:=C-1;
  end;
  if Answer = 0 then writeln(fo,-1)
                else begin
                          while (Answer>0) AND (Zeros(Answer-1)=N) do Answer:=Answer-1;
                          writeln(fo,Answer);
                     end;
  close(fi);close(fo);
end.