Результати третього туру Хмельницької заочної олімпіади з програмування

Зведена таблиця результатів

Код Учасник t2z1 t2z2 t2z3 sum Залік Клас Школа
1 USER_1908 Корабльова Ангеліна Анатолівна 33 34 33 100 так 8 Заміхівська ЗОШ
2 USER_1351 Макаревич Андрій Олегович 33 34 33 100 так 11 ЗОШ №10
3 USER_2123 Ярема Богдан Ростиславович 33 34 33 100 так 8 НВК "Антей"
4 USER_0528 Сорока Дмитро Сергійович 33 8 33 74 так 8 Старокостянтинівська гімназія
5 USER_0595 Шевчук Олександр Олегович 33 34 7 74 так 8 Старокостянтинівська гімназія
6 USER_0045 Франчук Роман Павлович 33 7 33 73 так 9 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
7 USER_2109 Савчук Владислав Сергійович 4 34 33 71 так 8 НВК "Антей"
8 USER_1882 Березін Дмитро Андрійович 0 34 33 67 так 9 НВК "Антей"
9 USER_0539 Лук'янов Ігорь Олегович 0 34 32 66 так 11 НВК "Антей"
10 USER_1943 Абушаєв Віктор Вікторович 33 4 24 61 так 8 ЗОШ №10
11 USER_1905 Руснак Ігор Олександрович 4 17 33 54 так 11 Кам'янець-Подільский ліцей
12 USER_2002 Рудик Вадим Леонідович 0 19 33 52 так 11 Гімназія№2
13 USER_2144 Задніпровський Вадим 0 34 7 41 так м.Хмельницький
14 USER_1872 Кондаков Олександр Володимирович 33 0 3 36 так 9 Хмельницький колегiум
15 USER_1409 Паренюк Діма 0 0 29 29 так НВК №3
16 USER_2003 Вальчук Дмитро Олександрович 0 19 7 26 так 11 Гімназія№2
17 USER_2005 Лук'янюк Микола Миколайович 0 19 7 26 так 11 Гімназія№2
18 USER_1992 Незгода Максим Андрійович 0 19 0 19 так 11 Гімназія№2
19 USER_0049 Гусар Роман Володимирович 0 6 7 13 так 11 Малиницький НВК
20 USER_1901 Барбанюк Андрій Володимирович 0 4 7 11 так 11 Теофіпольський НВК 
21 USER_1945 Сусла Богдан Олексійович 0 7 1 8 так 11 Хмельницький обласний спеціалізований ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
22 USER_2100 Касьянов Андрій 0 0 7 7 так Деражнянський НВК №2
23 USER_1993 Ліщук Ігор Володимирович 0 0 7 7 так 11 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7
24 USER_0667 Старушок Назар Юрійович 0 0 7 7 так 11 Вишнівчицька ЗОШ
25 USER_1408 Малогловець Андрій Сергійович 2 0 3 5 так 11 НВК №3
26 USER_1982 Гарнюк Костянтин Анатолійович 0 1 3 4 так 11 Ізяславський НВК №2
27 USER_0071 Лоран Сергій 0 0 4 4 так ЗОШ №2
28 USER_1983 Савіцький Денис Васильович 0 0 3 3 так 11 Ярмолинецький технологічний ліцей
29 USER_1986 Сторожук Ірина Петрівна 0 0 3 3 так 10 Полонська гімназія
30 USER_2068 Левицький Іван Вікторович 0 0 1 1 так 11 Хмельницький обласний спеціалізований ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
31 USER_2040 Фещін Олександр Анатолійович 0 0 1 1 так 11 НВО №2
32 USER_2134 USER_2134 0 0 0 0 так
33 USER_1915 Акрибай Богдан Олегович 0 0 0 0 так
34 USER_1959 Аксані Андрій Русланович 0 0 0 0 так 11 Кам'янець-Подільська СЗОШ № 5
35 USER_1904 Антіпова Світлана Василівна 0 0 0 0 так 11 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
36 USER_1978 Атланов Євгеній Костянтинович 0 0 0 0 так 11 гімназія№2
37 USER_1967 Балійчук Владислав Анатолійович 0 0 0 0 так Славутська СЗШ  І-ІІІст. №9 ІКТ \"У
38 USER_1185 Береговський Олександр 0 0 0 0 так
39 USER_1950 Бородавченко Вікторія Олександрівна 0 0 0 0 так
40 USER_1008 Бруско Мирослав Вікторович 0 0 0 0 так 11 Михнівська ЗОШ
41 USER_2010 Вдовичинський Дмитро 0 0 0 0 так 10 Кам'янець-Подільский ліцей
42 USER_1914 Висоцький Артур Олегович 0 0 0 0 так 11 Старокостянтинівська ЗОШ №1
43 USER_1935 Галак  Олександр Васильович 0 0 0 0 так 11 Чемеровецький НВК "МНВК-ліцей економіки і права
44 USER_1958 Галицький Анатолій Валерійович 0 0 0 0 так 11 Кам'янець-Подільська СЗОШ № 5
45 USER_1961 Гирич Віталій 0 0 0 0 так 9 Ка'янець-Подыльська ЗОШ №5
46 USER_2128 Давидюк Олексій Сергійович 0 0 0 0 так 9 Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№1, гімназія"
47 USER_1947 Дедеркал Юрій Павлович 0 0 0 0 так 11 Шатавський НВК
48 USER_1960 Дімітраш Олександра Аркадіївна 0 0 0 0 так 11 Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
49 USER_2131 Дяченко Михайло Юрійович 0 0 0 0 так 9 Нетішинський НВК
50 USER_2012 Єфімов Євген Леонідович 0 0 0 0 так 11 НВО №2
51 USER_1922 Замурняк Костянтин Григорович 0 0 0 0 так
52 USER_1975 Зелінський Дмитро Русланович 0 0 0 0 так 9 Кам'янець-Подільська ЗОШ№5
53 USER_1917 Злотаренчук Дмитро 0 0 0 0 так 11 Красилівська ЗОШ №3
54 USER_0195 Казаков Віктор Михайлович 0 0 0 0 так 11 Стракостянтинівська гімназія
55 USER_2000 Калько Андрій Олексійович 0 0 0 0 так 10 Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
56 USER_2084 Кицун Андрій Вікторович 0 0 0 0 так 11 Хмельницький обласний спеціалізований ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
57 USER_2004 Ковалишин Олександр Іванович 0 0 0 0 так 11 Гімназія №2
58 USER_2095 Козелець Віталій Вікторович 0 0 0 0 так 10 Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
59 USER_2037 Константинова Юля Павлівна 0 0 0 0 так 11 Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"
60 USER_2011 Кравчук Діана Василівна 0 0 0 0 так 10 Новосинявська ЗОШ І-ІІІ ступенів
61 USER_1963 Кушнір Олексій 0 0 0 0 так 8 Кам'янець-Подільська ЗОШ № 5
62 USER_1898 Левчук Богдан Олександрович 0 0 0 0 так 11 Ізяславський НВК №2
63 USER_1919 Левчук Віталій 0 0 0 0 так Ярмолинецький Технологічний Ліцей
64 USER_2016 Мазур Володимир 0 0 0 0 так Великожванчицький НВК
65 USER_2007 Майко Ольга 0 0 0 0 так Новоселицький НВК
66 USER_1974 Мак Дмитро Юрійович 0 0 0 0 так 8 Кам'янець-Подільська ЗОШ№5
67 USER_2036 Максімов Олексій 0 0 0 0 так Великожванчицький НВК
68 USER_1968 Малик Андрій 0 0 0 0 так ЗОШ №12
69 USER_2091 Матвєєв Павло 0 0 0 0 так НВК №7
70 USER_1940 Медвечук Володимир Вікторович 0 0 0 0 так 11 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст
71 USER_1969 Миктюк Владислав Євгенович 0 0 0 0 так 8 Кам'янець-Подільська ЗОШ№5
72 USER_1426 Мистецький Ігор 0 0 0 0 так Хмельницький колегіум ім.В.Козубняка
73 USER_1953 Мороз Оксана Іванівна 0 0 0 0 так 11 Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
74 USER_1939 Москальчук Віталія 0 0 0 0 так
75 USER_1249 Мулик Анастасія Андріївна 0 0 0 0 так 9 Кам'янець-Подільська ЗОШ № 5
76 USER_2092 Муравський Віктор Миколайович 0 0 0 0 так 11 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
77 USER_1114 Ніколайчук Михайло Олександрович 0 0 0 0 так 9 НВК №3
78 USER_2026 Олов Юрій 0 0 0 0 так ФТЛ при ХНТУ и ДНУ
79 USER_2030 Оніщук Андрій Андрійович 0 0 0 0 так 10 Кам'янець-Подільска ЗОШ I-III ст. №5 
80 USER_2021 Панчук Микола Миколайович 0 0 0 0 так 11 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
81 USER_2050 Петрук Дмитро Костянтинович 0 0 0 0 так 9 Ліцей №17
82 USER_2098 Понятовський Петро Леонідович 0 0 0 0 так 8 Шепетівський НВК№1
83 USER_1920 Прадчук Вячеслав Валерійович 0 0 0 0 так 9 Ліцей №17
84 USER_1926 Рафалюк Віталій Петрович 0 0 0 0 так 11 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст
85 USER_2028 Сєкутова Олена 0 0 0 0 так Полонська гімназія
86 USER_2013 Сінчук Андрій 0 0 0 0 так 9 Полонська ЗОШ №3
87 USER_1921 Слободянюк Богдан Русланович 0 0 0 0 так 11 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
88 USER_1903 Сметанка Юрій  0 0 0 0 так 7 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3
89 USER_1952 Сочинський Роман Іванович 0 0 0 0 так 10 Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
90 USER_2006 Столярчук Тетяна Петрівна 0 0 0 0 так 10 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
91 USER_1937 Францішків Андрій 0 0 0 0 так Мушкутинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
92 USER_1929 Франчук Руслан Павлович 0 0 0 0 так 8 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
93 USER_1957 Фурман Михайло Володимирович 0 0 0 0 так 10 Красилівська ЗОШ I-III ступенів №3
94 USER_1994 Шермер Яна 0 0 0 0 так Полонська гімназія
95 USER_1883 Шумейко Максим Володимирович 0 0 0 0 так 6 Старокостянтинівська гімназія
96 USER_1979 Юрчак Світлана 0 0 0 0 так 8 Кам'янець-Подільська ЗОШ№5
97 USER_2055 Кушніренко Роман 33 34 33 100 ні ЛІТ
98 USER_2049 Нагін Сергій 33 34 33 100 ні ЛІТ
99 USER_2048 Оришин Сергій 33 34 33 100 ні ЛІТ
100 USER_2053 Бойков Іван 33 34 3 70 ні ЛІТ
101 USER_1902 Лавриненко Марк 33 34 3 70 ні ЛІТ
102 USER_2047 Мостовий Андрій 33 34 3 70 ні ЛІТ
103 USER_2054 Рубаненко Роман 33 34 3 70 ні ЛІТ

 

Зведена таблиця результатів за два залікові тури (таблиця неповна - тільки результативні записи)

Учасник клас tur2 tur3 all місто/район
1 Кушніренко Роман   100 100 200 м. Олександрія 
2 Макаревич Андрій Олегович 11 100 100 200 м. Кам'янець-Подільський
3 Нагін Сергій   100 100 200 м. Олександрія 
4 Оришин Сергій   100 100 200 м. Олександрія 
5 Ярема Богдан Ростиславович 8 93 100 193 м. Кам'янець-Подільський
6 Сорока Дмитро Сергійович 8 100 74 174 м.Старокостянтинів
7 Бойков Іван   100 70 170 м. Олександрія 
8 Лавриненко Марк   100 70 170 м. Олександрія 
9 Мостовий Андрій   100 70 170 м. Олександрія 
10 Рубаненко Роман   100 70 170 м. Олександрія 
11 Франчук Роман Павлович 9 91 73 164 Білогірський
12 Шевчук Олександр Олегович 8 80 74 154 м.Старокостянтинів
13 Савчук Владислав Сергійович 8 69 71 140 м. Кам'янець-Подільський
14 Корабльова Ангеліна Анатолівна 8 39 100 139 Новоушицький
15 Березін Дмитро Андрійович 9 51 67 118 м. Кам'янець-Подільський
16 Лук'янов Ігорь Олегович 11 50 66 116 м. Кам'янець-Подільський
17 Руснак Ігор Олександрович 11 60 54 114 м. Кам'янець-Подільський
18 Абушаєв Віктор Вікторович 8 40 61 101 м. Кам'янець-Подільський
19 Єрифа Серж   100   100 Олександрія
20 Злочевський Сергій   100   100 Олександрія
21 Оглобля Ярослав   100   100 м. Олександрія 
22 Савенко Наталія   100   100 Олександрія
23 Сагач Ярослав   100   100 Олександрія
24 Фурко Роман   100   100 Олександрія
25 Лукянець Валентин   81   81 м. Олександрія 
26 Незгода Максим Андрійович 11 60 19 79 м.Хмельницький
27 Вальчук Дмитро Олександрович 11 50 26 76 м.Хмельницький
28 Кондаков Олександр Володимирович 9 38 36 74 м.Хмельницький
29 Лук'янюк Микола Миколайович 11 48 26 74 м.Хмельницький
30 Сторожук Ірина Петрівна 10 60 3 63 Полонський
31 Саєнко Максим   60   60 Олександрія
32 Ліщук Ігор Володимирович 11 50 7 57 м.Старокостянтинів
33 Рудик Вадим Леонідович 11 0 52 52 м.Хмельницький
34 Москальчук Віталія 10 50   50 м. Хмельницький
35 Франчук Руслан Павлович 8 50   50 Білогірський
36 Шумейко Максим Володимирович 6 50 0 50 м. Старокостянтинів
37 Задніпровський Вадим     41 41 м.Хмельницький
38 Атланов Євгеній Костянтинович 11 34   34 м.Хмельницький
39 Фещін Олександр Анатолійович 11 33 1 34 м.Шепетівка
40 Касьянов Андрій   26 7 33 м.Деражня
41 Лоран Сергій   27 4 31 м.Деражня
42 Єфімов Євген Леонідович 11 30 0 30 м. Шепетівка
43 Казаков Віктор Михайлович 11 29   29 м.Старокостянтинів
44 Малогловець Андрій Сергійович 11 24 5 29 м. Шепетівка
45 Паренюк Діма     29 29 м. Шепетівка
46 Сусла Богдан Олексійович 11 20 8 28 Хмельницький 
47 Левицький Іван Вікторович 11 26 1 27 Хмельницький 
48 Акрибай Богдан Олегович 11 24   24 Ізяславський
49 Ніколайчук Михайло Олександрович 9 24   24 м.Шепетівка
50 Гусар Роман Володимирович 11 9 13 22 Хмельницький
51 Понятовський Петро Леонідович 8 22   22 м.Шепетівка
52 Савіцький Денис Васильович 11 19 3 22 Ярмолинецький
53 Козелець Віталій Вікторович 10 21   21 м. Славута
54 Муравський Віктор Миколайович 11 21   21 м. Славута
55 Олов Юрій   21   21 Херсон
56 Шермер Яна   21   21 Полонне
57 Shevchenko Sergiy   20   20 м. Олександрія 
58 Єрифа Сергій   20   20 м. Олександрія 
59 Давидюк Олексій Сергійович 9 18   18 Полонський
60 Вдовичинський Дмитро 10 15 0 15 м. Кам'янець- Подільський
61 Зелінський Дмитро Русланович 9 15   15 м. Кам'янець-Подільський
62 Старушок Назар Юрійович 11 8 7 15 с. Вишнівчик
63 Мулик Анастасія Андріївна 9 14   14 м.Кам'янець-Подільський
64 Гарнюк Костянтин Анатолійович 11 9 4 13 Ізяславський
65 Замурняк Костянтин Григорович 11 13   13 Шепетівський
66 Барбанюк Андрій Володимирович 11 0 11 11 Теофіпольський
67 Пляченко Богдан    11   11 Черкаська обл. м. Кам\'янка
68 Матвєєв Павло   10   10 м. Хмельницький
69 Антіпова Світлана Василівна 11 9   9 м. Красилів
70 Злотаренчук Дмитро 11 9 0 9 м. Красилів
71 Левчук Богдан Олександрович 11 9   9 Ізяславський
72 Юрчак Світлана 8 9   9 м. Кам'янець-Подільський
73 Оніщук Андрій Андрійович 10 7   7 м. Кам'янець-Подільський
74 Сметанка Юрій  7 7   7 Красилівський
75 Кицун Андрій Вікторович 11 5   5 Хмельницький 
76 Миктюк Владислав Євгенович 8 4   4 м. Кам'янець-Подільський
77 Петрук Дмитро Костянтинович 9 4   4 м. Хмельницький
78 Калько Андрій Олексійович 10 2   2 м. Славута
79 Майко Ольга   2 0 2 Novoselitsa
80 Висоцький Артур Олегович 11 1 0 1 м.Старокостянтинів
81 Галак  Олександр Васильович 11 1   1 Чемеровецький

Проходження тестів по задачі "T3Z1"

Проходження тестів по задачі "T3Z2"

Проходження тестів по задачі "T3Z3"

 

Легенда:
T - перевищений ліміт часу
W - помилка вводу-виводу, використання модуля Crt.
R - помилка виконання
N - відсутній розв'язок
P - штраф

Розбаловка по тестах:
t3z1 - 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
t3z2 - 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 3
t3z3 - 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 

T3Z1 (авторський розв"язок)

	  { Free Pascal }
var res                 : int64;
    i,n,tests,t         : longint;
    fi,fo               : text;
begin
  assign(fi,'game.in');reset(fi);
  assign(fo,'game.out');rewrite(fo);
  readln(fi,tests);
  for t:=1 to tests do begin
     readln(fi,n);
     res:=1;
     for i:=1 to n-2 do res:=(res*n) mod 2000000011;
     writeln(fo,res);
  end;
  close(fi);close(fo);
end.


	  
	   

 

T3Z2(авторський розв"язок)

 

 
		{ Free Pascal }
Const c:array[1..24,1..4]of byte=((1,2,3,4),(3,1,4,2),(4,3,2,1),(2,4,1,3),(5,2,3,6),
                                  (3,5,6,2),(6,3,2,5),(2,6,5,3),(4,2,3,1),(3,4,1,2),
                                  (1,3,2,4),(2,1,4,3),(6,2,3,5),(3,6,5,2),(5,3,2,6),
                                  (2,5,6,3),(5,4,1,6),(1,5,6,4),(6,1,4,5),(4,6,5,1),
                                  (4,5,6,1),(6,4,1,5),(1,6,5,4),(5,1,4,6));
VAR n,max,i,j                     :integer;
    b                             :array[1..6]of char;
    a                             :array['A'..'Z','A'..'Z','A'..'Z','A'..'Z']of integer;
    fi,fo                         : text;
BEGIN
  assign(fi,'cubes.in');reset(fi);
  assign(fo,'cubes.out');rewrite(fo);
  readln(fi,n);  max:=1;
  for i:=1 to n do begin
    for j:=1 to 6 do read(fi,b[j]);
    for j:=1 to 24 do begin
      inc(a[b[c[j,1]],b[c[j,2]],b[c[j,3]],b[c[j,4]]]);
      if a[b[c[j,1]],b[c[j,2]],b[c[j,3]],b[c[j,4]]]>max 
		then max:=a[b[c[j,1]],b[c[j,2]],b[c[j,3]],b[c[j,4]]];
    end;
    readln(fi);
  end;
  writeln(fo,max);
  close(fi);close(fo);
END.


		

 

T3Z3(авторський розв"язок)

 
	{ Free Pascal }
VAR nn         :longint;
    a,b        :array[0..500002]of char;
    c          :array[0..500002]of longint;
Procedure INIT;
  var i   :longint;
  var f   :text;
  begin
  assign(f,'decoder.in');reset(f);
  readln(f,nn); for i:=1 to nn do read(f,a[i]); readln(f); 
  for i:=1 to nn do begin read(f,b[i]); b[nn+i]:=b[i]; end; readln(f); end;
Procedure OUT;
var i,k :longint;
var f   :text;
begin
  assign(f,'decoder.out');rewrite(f);
  k:=0; for i:=2 to nn do 
	begin while (k>0)and(a[k+1]<>a[i]) do k:=c[k]; if a[k+1]=a[i] then inc(k); c[i]:=k; end;
  k:=0; for i:=1 to 2*nn do 
	begin while (k>0)and(a[k+1]<>b[i]) do k:=c[k]; if a[k+1]=b[i] then inc(k); 
	if k=nn then begin 		writeln(f,i-nn);close(f); exit end; end;
  writeln(f,-1);
  close(f);
end;
BEGIN INIT; OUT; END.