Результати першого туру Хмельницької заочної олімпіади з програмування

Зведена таблиця результатів

Учасник
t1z1
tur-1
Залік 
Клас
Навчальний заклад
1
Атланов Євгеній Костянтинович
100
100
так
11
гімназія№2
2
Березін Дмитро Андрійович
100
100
так
9
НВК "Антей"
3
Вальчук Дмитро Олександрович
100
100
так
11
Гімназія№2
4
Єрифа Сергій
100
100
ні
ЛІТ
5
Єфімов Євген Леонідович
100
100
так
11
НВО №2
6
Калько Андрій Олексійович
100
100
так
10
Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
7
Ковалишин Олександр Іванович
100
100
так
11
Гімназія №2
8
Козелець Віталій Вікторович
100
100
так
10
Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
9
Корабльова Ангеліна Анатолівна
100
100
так
8
Заміхівська ЗОШ
10
Кушніренко Роман
100
100
ні
ЛІТ
11
Лавриненко Марк
100
100
ні
ЛІТ
12
Лукянець Валентин
100
100
ні
ЛІТ
13
Лук'янюк Микола Миколайович
100
100
так
11
Гімназія№2
14
Мостовий Андрій
100
100
ні
ЛІТ
15
Муравський Віктор Миколайович
100
100
так
11
Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
16
Нагін Сергій
100
100
ні
ЛІТ
17
Незгода Максим Андрійович
100
100
так
11
Гімназія№2
18
Омелянчук Костянтин Олександрович
100
100
так
11
Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
19
Оришин Сергій
100
100
ні
ЛІТ
20
Рубаненко Роман
100
100
ні
ЛІТ
21
Рудик Вадим Леонідович
100
100
так
11
Гімназія№2
22
Руснак Ігор Олександрович
100
100
так
11
Кам'янець-Подільский ліцей
23
Савчук Владислав Сергійович
100
100
так
8
НВК "Антей"
24
Сєкутова Олена
100
100
так
Полонська гімназія
25
Сорока Дмитро Сергійович
100
100
так
8
Старокостянтинівська гімназія
26
Сторожук Ірина Петрівна
100
100
так
10
Полонська гімназія
27
Сусла Богдан Олексійович
100
100
так
11
Хмельницький обласний спеціалізований ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
28
Фещін Олександр Анатолійович
100
100
так
11
НВО №2
29
Франчук Роман Павлович
100
100
так
9
Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
30
Франчук Руслан Павлович
100
100
так
8
Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
31
Шермер Яна Леонідівна
100
100
так
10
Полонська гімназія
32
Шиманський Олександр Володимирович
100
100
так
9
НВК "Антей"
33
Шпарага Андрій Віталійович
100
100
так
10
Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
34
Шевчук Олександр Олегович
95
95
так
8
Старокостянтинівська гімназія
35
Злотаренчук Дмитро
71
71
так
11
Красилівська ЗОШ №3
36
Макаревич Андрій Олегович
71
71
так
11
ЗОШ №10
37
Романченко Віталій Олексійович
71
71
так
8
Старокостянтинівська гімназія
38
Старушок Назар Юрійович
71
71
так
11
Вишнівчицька ЗОШ
39
Шумейко Максим Володимирович
71
71
так
6
Старокостянтинівська гімназія
40
Кицун Андрій Вікторович
52
52
так
11
Хмельницький обласний спеціалізований ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
41
Казаков Віктор Михайлович
49
49
так
11
Стракостянтинівська гімназія
42
Кондаков Олександр Володимирович
49
49
так
9
Хмельницький колегiум
43
Абушаєв Віктор Вікторович
28
28
так
8
ЗОШ №10
44
Аксані Андрій Русланович
28
28
так
11
Кам'янець-Подільська СЗОШ № 5
45
Гаврилюк Вадим Ярославович
28
28
так
11
Стракостянтинівська гімназія
46
Гой Олександр Михайловмч
28
28
так
11
Шепетівський НВК№1
47
Григорчак Ярослав
28
28
так
НВК №1
48
Зелінський Дмитро Русланович
28
28
так
9
Кам'янець-Подільська ЗОШ№5
49
Ліщук Ігор Володимирович
28
28
так
11
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7
50
Оніщук Андрій Андрійович
28
28
так
10
Кам'янець-Подільска ЗОШ I-III ст. №5 
51
Понятовський Петро Леонідович
28
28
так
8
Шепетівський НВК№1
52
Рак Ярослав Олександрович
28
28
так
10
Шепетівський НВК№1
53
Бойков Іван
23
23
ні
ЛІТ
54
Десятник Максим Васильович
23
23
так
11
Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
55
Левчук Богдан Олександрович
20
20
так
11
Ізяславський НВК №2
56
Мак Дмитро Юрійович
20
20
так
8
Кам'янець-Подільська ЗОШ№5
57
Мулик Анастасія Андріївна
20
20
так
9
Кам'янець-Подільська ЗОШ № 5
58
Скиба Руслан Сергійович
20
20
так
10
Кам'янець-Подільська Гімназія
59
Левицький Іван Вікторович
17
17
так
11
Хмельницький обласний спеціалізований ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
60
Антіпова Світлана Василівна
15
15
так
11
Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
61
Гарнюк Костянтин Анатолійович
15
15
так
11
Ізяславський НВК №2
62
Гирич Віталій
15
15
так
9
Ка'янець-Подыльська ЗОШ №5
63
Дедеркал Юрій Павлович
15
15
так
11
Шатавський НВК
64
Дубіковський Олександр Володимирович
15
15
так
10
Старокостянтинівська ЗОШ l-lll ступенів №4
65
Касьянов Андрій
15
15
так
Деражнянський НВК №2
66
Кравчук Діана Василівна
15
15
так
10
Новосинявська ЗОШ І-ІІІ ступенів
67
Лоран Сергій
15
15
так
ЗОШ №2
68
Малик Андрій
15
15
так
ЗОШ №12
69
Мистецький Ігор
15
15
так
Колегиум
70
Панчук Микола Миколайович
15
15
так
11
Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
71
Стозуб Олександр
15
15
так
ЗОШ №10
72
Гусар Роман Володимирович
10
10
так
11
Малиницький НВК
73
Дімітраш Олександра Аркадіївна
10
10
так
11
Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
74
Малогловець Андрій Сергійович
10
10
так
11
НВК №3
75
Миктюк Владислав Євгенович
10
10
так
8
Кам'янець-Подільська ЗОШ№5
76
Мороз Оксана Іванівна
10
10
так
11
Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
77
Назаров Олександр
10
10
так
Старосинявський НВК
78
Петренко Олександр Олександрович
10
10
так
9
НВК "ЗОШ I-III ст, гімназія" №2
79
Сметанка Юрій 
10
10
так
7
Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3
80
Столярчук Тетяна Петрівна
10
10
так
10
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
81
Фурман Михайло Володимирович
10
10
так
10
Красилівська ЗОШ I-III ступенів №3
82
Олов Юрій
8
8
ні
ФТЛ при ХНТУ и ДНУ
83
Ніколайчук Михайло Олександрович
5
5
так
9
НВК №3
84
Shevchenko Sergiy
W
0
ні
ЛІТ
85
Вальчук Андрій Сергійович
0
0
так
9
Ліцей №17
86
Вдовичинський Дмитро
W
0
так
10
Кам'янець-Подільский ліцей
87
Галак  Олександр Васильович
W
0
так
11
Чемеровецький НВК "МНВК-ліцей економіки і права
88
Галицький Анатолій Валерійович
W
0
так
11
Кам'янець-Подільська СЗОШ № 5
89
Житарюк Юля
W
0
так
90
Константинова Юля Павлівна
0
0
так
11
Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"
91
Кушнір Олексій
W
0
так
8
Кам'янець-Подільська ЗОШ № 5
92
Мазур Володимир
С
0
так
Великожванчицький НВК
93
Максімов Олексій
С
0
так
Великожванчицький НВК
94
Матвєєв Павло
С
0
так
НВК №7
95
Медвечук Володимир Вікторович
W
0
так
11
Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст
96
Оглобля Ярослав
W
0
ні
ЛІТ
97
Петрук Дмитро Костянтинович
0
0
так
9
Ліцей №17
98
Прадчук Вячеслав Валерійович
0
0
так
9
Ліцей №17
99
Рафалюк Віталій Петрович
W
0
так
11
Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст
100
Савіцький Денис Васильович
0
0
так
11
Ярмолинецький технологічний ліцей
101
Сінчук Андрій
0
0
так
9
Полонська ЗОШ №3
102
Слободянюк Богдан Русланович
С
0
так
11
Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
103
Сочинський Роман Іванович
W
0
так
10
Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
104
Францішків Андрій
W
0
так
Мушкутинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
105
Юрчак Світлана
W
0
так
8
Кам'янець-Подільська ЗОШ№5

В одному із тестів містився лишній рядок з даними і в зв"язку з цим роботи повторно перевірялися. Сорока Діма доотримав свої 12 балів і перемістився у групу лідерів.

Умови перевірки:

Виділений час для одного тесту - 1000 мс

Кількість тестів - 11

Розбаловка по тестах:

5 5 5 5 8 12 12 12 12 12 12

Легенда:
T - перевищений ліміт часу
W - помилка вводу-виводу, використання модуля Crt.
R - помилка виконання
С - програма не компілюється
P - штраф

T1Z1 Авторський розв"язок

Const day: array[0..6] of string =
      ('thursday','friday','saturday','sunday','monday','tuesday','wednesday');

Var   s: string; i,d: longint; fi,fo: Text;

Begin Assign(fi,'olimp.in'); Reset(fi); Read(fi,s);
      Assign(fo,'olimp.out'); ReWrite(fo); 

      d:=0; For i:=1 to length(s) do d:=(d*10+byte(s[i])-48) mod 7;

      Writeln(fo,day[d]); Close(fi); Close(fo)
End.
	  
	   

 

Ідея розв"язку

Загальну кількість днів необхідно поділити на 7 - взнаємо, скільки повних тижнів до олімпіади.
Остача від ділення - додаткові дні після четверга.

В числі гугол 101 знак, тому необхідно організувати довгу арифметику. При реалізації, кількість повних тижнів нам не потрібна, тому необхідно взнати тільки остачу.