Турніри Школи Олімпійського Резерву "Step by Step"



Реєстрація
Вхід - Олімпіада з інформатики, ІІ етап, 2016р, дорозвязування"
класифікація: Middle, Kirov
дата старту: 2016/12/11 9:00
турнір проводить: Методична комісія
Результати ІІ етапу олімпіади (дорозвязування')
Розбір задач: /A /B /C /D,E/


Реєстрація на турнір "Завтра олімпіада - 4"
Вхід на турнір "Завтра олімпіада - 4"
класифікація: Middle, Kirov
дата старту: 2016/12/08 15:00
дата завершення: 2016/12/08 21:30
турнір проводить: Зубик В., Пилипчук О.
Результати турніру


Реєстрація на турнір "Завтра олімпіада - 3"
Вхід на турнір "Завтра олімпіада - 3"
класифікація: Middle, Kirov
дата старту: 2016/12/06 15:00
дата завершення: 2016/12/06 21:30
турнір проводить: Семенюк Віктор
Результати турніру


Реєстрація на турнір "Завтра олімпіада - 2"
Вхід на турнір "Завтра олімпіада -2 "
класифікація: Middle, Kirov
дата старту: 2016/12/03 15:00
дата завершення: 2016/12/03 21:30
турнір проводить: Шумейко Максим
Результати турніру


Реєстрація на турнір "Завтра олімпіада"
Вхід на турнір "Завтра олімпіада"
класифікація: Middle, Kirov
дата старту: 2016/12/01 15:00
дата завершення: 2016/12/01 20:00
турнір проводить: Перун Андрій
Результати турніру


Вхід на турнір "Конкурс"
класифікація: Middle, Kirov
дата старту: 2016/12/07 14:30
дата завершення: 2016/12/07 17:30
турнір проводить: Зубик В.В.
Результати турніру "Конкурс"


Вхід на турнір "Шкільна олімпіада - 2016 Хмельницький"
Реєстрація на дорозв'язування
Вхід на дорозв'язування "Шкільна олімпіада - 2016 Хмельницький"
класифікація: Middle, Kirov
дата старту: 2016/11/11 14:30
дата завершення: 2016/11/11 18:30
турнір проводить: Стукалова І.В.
Результати турніру
Результати дорозв'язування турніру


Реєстрація на турнір "Шкільна олімпіада - 2016"
Вхід на турнір "Шкільна олімпіада - 2016"
класифікація: Middle, Kirov
дата старту: 2016/10/19 18:00
дата завершення: 2016/10/24 23:30
турнір проводить: Вапнічний С.Д.
Результати турніру


Вхід на турнір "ТЮІ - 2016"
Тренування на турнір "ТЮІ - 2016"
класифікація: Middle, ACM
дата старту: 2016/10/13 9:30
дата завершення: 2016/10/13 11:30
турнір проводить: Журі ТЮІ
Результати турніру


Вхід на турнір "Напередодні - 1"
Реєстрація на турнір "Напередодні - 1"
класифікація: Hard, Kirov
дата старту: 2016/01/23 10:00
дата завершення: 2016/01/30 10:00
турнір проводить: В.Зубик
Результати турніру


Вхід на турнір "Напередодні - 2"
Реєстрація на турнір "Напередодні - 2"
класифікація: Middle, Kirov
дата старту: 2016/01/16 10:00
дата завершення: 2016/01/30 10:00
турнір проводить: В.Зубик
Результати турніру


Вхід на турнір "Напередодні - 3"
Реєстрація на турнір "Напередодні - 3"
класифікація: Easy, Kirov
дата старту: 2016/01/09 10:00
дата завершення: 2016/01/30 10:00
турнір проводить: В.Зубик
Результати турніру


Вхід на турнір "Мандри у минуле - 3"
класифікація: Hard, Kirov
дата старту: 2016/01/04 10:00
дата завершення: Не обмежено
турнір проводить: В.Зубик
Результати турніру


Вхід на турнір "Мандри у минуле - 2"
класифікація: Hard, Kirov
дата старту: 2016/01/01 9:00
дата завершення: Не обмежено
турнір проводить: В.Зубик
Результати турніру


Вхід на турнір "Мандри у минуле - 1"
класифікація: Hard, Kirov
дата старту: 2015/12/25 9:00
дата завершення: Не обмежено
турнір проводить: В.Зубик
Результати турніру